העץ של פלצ'ר

ספר ראשון בסדרת "פלצ'ר" האיכותית, מאת ג'וליה רולינסון

העץ של פלצ'ר

העץ של פלצ'ר
כתבה: ג'וליה רולינסון, איורים: טיפני ביק
מאנגלית: חן לב ארי

הספר הראשון בסדרת פלצ'ר - עלילות השועל הקטן והחמוד

מומלץ לגילאי 3 עד 6, וכראשית קריאה לילדי א' ו-ב'.

72.00 50.00
פְלֵצֵֶ'ר השועל מודאג מאוד. העץ היפה שלו מאבד את כל העלים. הוא מנסה לעשות כל מה שהוא יכול כדי להציל אותם, אך דבר לא עוזר. כשהעלה האחרון ניתק מהענף, פְלֵצֵֶ'ר כמעט ומאבד תקווה, אך כשהוא חוזר לעץ למחרת ממתינה לו הפתעה - הוא מגלה שהעץ שינה את צורתו וצבעו ונהפך לאחר, אך למרות השינוי, עדיין נשאר העץ היפה והמוכר, אותו הוא כל כך אהב ואולי עכשיו, אפילו קצת יותר.
 
ספר הילדים העץ של פלצ'ר הוא הרפתקאה של סתיו המספרת בעדינות על תהליך ההשתנות. זה שמתרחש בטבע כדרך קבע, בפעימות הסדורות של חילופי העונות. אבל עבור האדם, או במקרה הזה, שועל צעיר וסקרן, השינוי הוא פרידה, קצת מפחידה, מהמוכר האהוב והבטוח אל עבר החדש, האחר, המוכר שלפתע שינה צורה. בדרכו השועלית, פלצ׳ר לומד להכיר בטיבו של השינוי דרך חוכמתו של המופע הסתווי שלפתע קרה לעץ האהוב שלו, ובהרבה אומץ, תקווה ובעיקר אהבה מבין שבעוד הצורה משתנה...המהות, תמיד נשארת.
 
זהו הספר הראשון בסדרת ספרים על הרפתקאותיו של פלצ'ר, הרואה אור בהוצאת "דב" שהקימו חן לב־ארי ונדב שלו. 


מן העיתונות:

  • "ספר פיוטי על מחזוריות הטבע והחיים... סיפור נוגע ללב על אהבה ועל הצורך לשחרר גם את מי שאוהבים". (מיה מיטב, YNET)

  • "״האיורים מרהיבים ומהפנטים!" (מאירה ברנע גולדברג, MAKO)

  • "אפשר להבין לעומק את הפליאה אבל גם את הבהלה שאופפת כל שינוי בעיניו של ילד....האיורים מספקים מימד של הומור ושובבות, מרגיעים ומאזנים ומספקים רוך". (מור פוגלמן, הפנקס)
 
הוצאת  דב שמה לה כמטרה להוציא לאור ספרים שיבינו לליבם ולנפשם של ילדים. בדגש על ערך אומנותי אסתטי ועל  עיצוב השפה הכתובה והמאוירת.