פלצ'ר וחגיגת האביב - חדש!

חדש! ספר שני בסדרת פלצ'ר

פלצ'ר וחגיגת האביב - חדש!

פלצ'ר וחגיגת האביב
כתבה: ג'וליה רולינסון, איורים: טיפני ביק
מאנגלית: חן לב ארי

הספר השניבסדרת פלצ'ר - עלילות השועל הקטן והחמוד

מומלץ לגילאי 3 עד 6, וכראשית קריאה לילדי א' ו-ב'.

72.00 50.00

פלצ׳ר השועל אוהב כל מה שיש באביב! לרחרח פרחים שזה עתה הנצו, להקשיב לציפורים שרות, לשחק תופסת עם הפרפרים אבל לאביב, כך נראה, יש תוכניות אחרות...השועל הסקרן חוזר לעוד הרפתקאה עונתית בסיפור כובש לב על שינוי מפתיע ומבלבל המתרחש ביער האהוב עליו, על חברות טובה ועל חדוות הגילוי של האביב המרהיב.


חגיגת האביב של פלצ׳ר הוא השני מתוך סדרת ספרים העוסקים במעגל עונות השנה. הספר זכה להצלחה ותורגם לשפות רבות ביניהן ארה״ב ,קנדה, טורקיה, רוסיה סין ועוד. הסדרה נבחרה ע״י מערכת החינוך האמריקאית (American Library Association) כספרי קריאה לילדי א', ב'.

המלצות:

  • "קריאה עונתית נפלאה ובתוכה בדיחה נהדרת שילדי הגן ייהנו ממנה שוב ושוב, בנוסף להתפעלות מהאיורים המופלאים ומלאי החיים של יופיו המרהיב של האביב". (ALA BOOKLIST)

  • "פלצ'ר וחגיגת האביב" הוא ספר ילדים העוסק בחילופי העונות ומתמקד באביב ובדרך בה הוא בא לידי ביטוי בטבע, בצמחיה ובהתנהגות בעלי החיים השונים. הספר המוצג מבעד לעיניו של גור שועלים, מציע לילדים אפשרות ללמוד על הנושא באופן חוויתי ובגובה העיניים. אנחנו אהבנו מאוד" (נוריתה)

  • "לכבוד החג, הקראתי את "פלצ'ר וחגיגת האביב", ספר המשך לספר המקסים "העץ של פלצ'ר", מאת ג'וליה רולינסטן ואיורים מקסימים של טיפני ביק. בכל אחד מהספרים האלה אנחנו תמיד "מתווכחים" איזה איור אנחנו הכי אוהבים, כי יש כל כך הרבה!" (Master Moos)